środa, 11 grudnia 2013

Nowe cele, nowe perspektywy

Serdecznie wszystkim dziękuję za odwiedziny w ubiegły weekend na Jarmarku! Okropnie się bałam zimna i bólu pleców a okazało się, że cały dzień minął mi w wesołej i przyjemnej atmosferze :) Przyznam się, że nie miałam zbytnio okazji do robienia fotek czy oglądania innych stoisk, więc po obszerną relację z Jarmarku odsyłam do Lilianny i jej Zapomnianej Pracowni.

Ode mnie jedynie kilka (niezbyt udanych) fotek:


Moje czapeczki i śliniaczki oraz kolczyki od Suspiria Design:


 Natalia z ekoubranek (z którą dzieliłam stoisko) i Liliana z Zapomnianej Pracowni:Ostatnie miesiące minęły pod znakiem przygotowań do Jarmarku na Nikiszu. Pora więc pomyśleć o kolejnych przedsięwzięciach, w których chciałabym wziąć udział... W trakcie tych rozmyślań szykuję się już do Świąt... Prezenty kupione, pierniczki upieczone, zakwas na barszcz się robi :)  A u Was czuć już świąteczny klimat?


2 komentarze:

  1. Byłam, widziałam, kupiłam.... Nie wiem czy spodenki z kotkami oraz szalik są od Pani, ale wzbudziły dziki zachwyt:-) Sukienka, spodenki oraz czapeczka też. W każdym razie pozytywna energia udzieliła mi się. Gratuluję pomysłów, talentu i dziękuję bardzo. Wizyta na waszym stoisku to zupełnie inna bajka niż w standardowym sklepie. Aż żal. że nie mam własnych dzieci dla których mogłabym kupować te cuda....
    A.
    P.S. Radzę pomyśleć o jakimś sklepie internetowym.... Ja kupowałabym na pewno....

    OdpowiedzUsuń
  2. Jejku, jak mi miło czytać takie słowa! Dziękuję!

    OdpowiedzUsuń